X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
سه‌شنبه 7 شهریور‌ماه سال 1391 :: 01:40 ب.ظ ::  نویسنده : میلاد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران ، سعدی نقشبندی امروز در سنندج اظهار کرد: برای اجرای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر 88 هزار میلیون ریال هزینه شده است.

وی با تأکید بر عدم افتتاح طرح‌های نیمه تمام گفت: در برنامه‌های امسال سعی شده است هیچ یک از پروژه‌های افتتاحی مشکلی در زمینه بهره‌برداری نداشته باشند و کلیه پروژه‌ها به صورت تمام و کمال بهره‌برداری شده و یا بهره‌برداری می‌شوند.....


وی در ادامه گفت: بهره‌برداری از 23 سد رسوبگیر آبخیزداری، 40 هکتار طرح آبیاری تحت فشار در 18 روستا، افتتاح دو مرغداری 20 هزار قطعه‌ای و گازرسانی به هشت روستا از مهم‌ترین پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت است.

فرماندار شهرستان دیواندره بیان کرد: طرح هادی روستایی، افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی، احداث 400 متر شبکه ورودی مسکن مهر و افتتاح مجتمع گردشگری دیار از جمله دیگر طرح‌هایی است که در هفته دولت افتتاح شدند.

نقشبندی با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح‌ها برای تعداد زیادی اشتغال ایجاد می‌شود، اضافه کرد: طرح آبیاری تحت فشار شهرستان دیواندره برای 40 نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

وی در پایان طرح‌های یاد شده را استانی و ملی بیان کرد و یادآور شد: برخی از این طرح‌ها از طرح های مصوب سفر رهبری و برخی دیگر نیز از مصوبات سفر هیئت دولت به استان است که اجرا شده‌اند.
کـــــــــــورد نیـــــــــــوز
وبگاه مستقل خبری شهرستان دیواندره
آمار وبلاگ
                    
 
 
 
افزایش آمار بازدید
لینک باکس هوشمند پردیس
لینک باکس هوشمند پردیس